Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу щодо інформації про роботу ЗДО №10 в новому 2021 - 2022 навчальному році в умовах карантину

Про безпечне відвідування ЗДО.pdf

Шановні батьки! Пам’ятайте, що літні канікули для дітей – це можливість набратися свіжих сил, оздоровитися, закріпити набуті знання і використовувати їх у домашніх умовах.

ДОКЛАДНІШЕ ПРО ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК.pdf

 

Шановні батьки, для ВСТУПУ вашої дитини в наш заклад вам необхідно підготувати такі документи:

  • медична довідка про стан здоров'я дитини з висновком лікаря (диспансерної карти), що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад;
  • довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;
  • заява батьків або осіб, які їх замінюють;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • реєстраційна картка про встановлення статусу щодо можливості зарахування в даний ДНЗ, яка роздруковується з розділу «Перевірка статусу замовлення по серії та номеру свідоцтва про народження» з персонального комп’ютера.

Про користь плавання.pdf

Шановні батьки!

З метою створення безпечних умов для вихованців, працівників ясла-садку, запобігання небезпечним ситуаціям,  проникненню сторонніх осіб, попередження можливих терористичних актів та інших протиправних дій стосовно працівників, вихованців, відповідно до, абзацу першого статті 7 Закону України «Про дошкільну освіту», керуючись підпунктами 1, 2 пункту «а» статті 32  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенню виконавчого комітету міської ради від 19.06.2018 №204, адміністрація ясла-садка розробила та прийняла на загальних зборах порядок пропускного режиму та правила відвідування ясла-садка.

Доводимо до вашого відома, що з 800 до 1600 години двері закладу будуть закриті. Ви маєте змогу зустрітися з черговим та скористуватися дзвінком який є в кожній групі.