День доброти 2021

01- 02 березня 2021 року Херосонський заклад дошкільної освіти долучився до проведення III Всеукраїнського заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвячене Всесвітньому дню котів .

     У  групах для дітей середнього та старшого дошкільного віку педагогами були проведені заняття спрямовані на тему захисту наших пухнастих друзів. Головною метою таких занять було розвивати в дітях почуття доброти,співчуття. Формувати доброзичливе відношення до тварин (зокрема, до кота, собаки) . Вчити тому, що тварина – це не іграшка. Розширити та закріпити знання дітей про домашніх тварин, закріпити правила безпечної поведінки з тваринами. Виховувати гуманне та відповідальне ставлення до тварин не тільки до своїх домашніх улюбленців, а й до вуличних, бездомних котиків.

      Педагоги застосовували на заняттях різні методи та прийоми: бесіда, опис, розповідь, колективні перегляди роликів, присвячені догляду наших друзів-тварин, різноманітні цікаві дидактичні  ігри на відповідну тематику.  Діти із задоволенням розповідали про своїх домашніх улюбленців.