УРА! Ми призери другого туру СПАРТАКІАДИ

Сьогодні, 17.05.2016 року, в нашому садочку пройшов ІІ тур спартакіади серед дошкільних закладів Таврійського мікрорайону. В заході приймали участь діти та батьки дошкільних закладів № 10, 13, 28, 39, 32, 44, 27. Учасників спартакіади привітала завідувач Романович О. М..

До учасників спартакіади завітали українські козаки Котигорошко та його побратим Верни дуб, щоб перевірити дітей на спритність, швидкість та силу в різних спортивних естафетах. Діти з повною віддачою старалися вирвати перемогу для своєї команди. І коли їм це вдавалося, радості не було меж. Вболівальники підтримували свої команди, робили все, щоб допомогти своїй команді перемогти.

Змагання оцінювали вимогливі судді. За результатами змагань всі учасники були нагороджені медалями та цінними подарунками.

І місце в змаганнях посіла команда ясел – садка №13,

ІІ місце – команда ясел – садка №44,

ІІІ місце – команда ясел – садка №10.

А саме головне, що всі дошкільнята та їх батьки отримали заряд позитивних емоцій і гарного настрою.