ХЭЛЛОУН 2017

Хеллоуїн — сучасне свято, що відзначається щорічно 31 жовтня. Найбільшу популярність свято має за кордоном, вельми яскраво і пишно святкується у Великобританії, США, Канаді і дещо скромніше в інших країнах.

На Хеллоуїн прийнято ходити в гості або ж зазивати до себе друзів і родичів. Хоча День всіх святих і не є державним святом навіть в англомовних країнах, очевидно, що відзначають його дуже широко. Не так давно цей звичай прийшов і в Україну. Більшість дітей з нетерпінням чекає 31 жовтня, щоб побешкетувати і розважитися.

Прекрасно відсвяткували День всіх святих-2017 і занурилися в атмосферу вихованці й нашого садочку, за допомогою вчителя з англійської мови. Дітям запропонували не тільки цікаві ігри та конкурси приурочені до дня Хелоуїну, тут вони показали чудові знання з англійської мови.